Kurzy
od
3250 Kč

Angličtina s Anetou

Hello I am Anet!

Angličtina s Anetou

Moc ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Anet a jsem lektorkou anglického jazyka. Výuce anglického jazyka se věnuji již několik let, pět let jsem strávila ve Velké Británii, kde jsem studovala na Nottingham-Trent University a následně na Northumbria University v Newcastlu. Kromě toho jsem při studiu pracovala ve vzdělávací agentuře, která zprostředkovávala zahraniční studijní pobyty pro studenty z celého světa. Měla jsem tedy šanci poznat různé druhy jazyka: akademický i obchodní, ale také běžnou angličtinu, která Vám vystačí při komunikaci s přáteli :-). Po příjezdu jsem se rozhodla vyzkoušet malý experiment a začala jsem angličtinu učit. Tato práce mě natolik nadchla, že se jí věnuji dodnes. Baví mě pracovat s dětmi a studenty jakéhokoliv věku, kterým se snažím svým kreativním a intuitivním přístupem zpříjemňovat hodiny, něco je naučit a ukázat, že tradiční způsob výuky není jediná možnost.

KURZ SPEAK & PLAY

Co na Vás v kurzu SPEAK & PLAY čeká a co vše kurz zahrnuje?

Cíl kurzu

Kdy a kde?

Kdy? V neděli dopoledne od 9:00 do 12:30. Začínáme v druhé polovině října a končíme v listopadu.
Kde? V prostorách DOHLAVY na adrese Neklanova 42, Praha 2 (mapa)

Cena:

3250 Kč (6 x 180 minut)

OBJEDNAT KURZ SPEAK & PLAY

Individuální Skype výuka s Anet pro každého

Doučování po Skype

Pokud preferujete před skupinovou výukou hodiny pouze s lektorem, mám pro vás připravenou efektivní Skype výuku. Ale může být Skype výuka vůbec efektivní?
Odpověď je jednoduchá - ano. Já osobně ji preferuji před osobní výukou jednotlivců. Důvodem je využití různých medií a přizpůsobení výuky v jakémkoli okamžiku.

Skype lekce

Cena

350 Kč / 60 minut

OBJEDNAT SKYPE LEKCE

 

Prázdniny končí, blíží se škola!

Prázdniny končí, blíží se škola!

Tři čtvrtiny prázdnin jsou za námi a náš tým Dohlavy nezahálí a pilně se připravuje na nový školní rok. Nebuďte pozadu ani vy a přihlaste se už teď do našich přípravných kurzů! Kapacita se pomalu plní, věříme, že i letos zvládnete přijímačky na střední školy levou zadní! 

S nástupem nového roku se blíží také uzavření klasifikace a pololetní vysvědčení už je za rohem - nepropásněte možnost zlepšit si své známky, získat více jedniček a mít z krásného vysvědčení tu největší radost! Doučování Dohlavy je tu pro Vás a nabízí individuální doučování šité na míru potřebám Vašeho dítěte, ale i kvalitní přípravné kurzy. Kontaktujte nás a jedničky na sebe nenechají dlouho čekat!

Nový školní rok už běží - a co vy, zvládáte? Ať už máte první týden ve škole pohodu, nebo se to na vás valí ze všech stran a nevíte, jak se všechno naučit, nepropadejte zoufalství! Pro všechny z vás se u nás něco najde. Nabízíme individuální doučování ušité na míru vašim potřebám a současně jsme spustili přihlašování na přípravné kurzy, aby vás nemohly zaskočit ani přijímací zkoušky na střední školu. S námi to určitě zvládnete a proplujete do dalšího roku se ctí a úsměvem na rtech.

Z prázdnin už zbývá jen čtvrtina - určitě si je užíváte plnými doušky a nezahálíte, stejně tak jako my! Pilně pro vás připravujeme další kurzy, které budou probíhat ve zbrusu nových prostorách vybavených přímo na míru jak účastníkům kurzů, tak i všem ostatním, kteří využijí naše doučování. Moc se na vás těšíme a přejeme příjemný zbytek léta!
Práááázdniny!

Práááázdniny!

Konečně jsme se dočkali a prázdniny jsou tu! Za tým Dohlavy chceme především pogratulovat všem našim studentům ke skvělým výsledkům a pokroku, kterého doučováním dosáhli a který je vidět i na jejich vysvědčeních! Už se na vás v příštím školním roce moc těšíme a pilně připravujeme další zajímavé kurzy a i nějaké to překvapení - nejspíš nás po prázdninách najdete na nové adrese a ve zbrusu nových prostorách, tak si to určitě nenechte ujít! Přejeme vám krásné léto, spoustu nových zážitků a ahoj v září!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu