230 Kč
za
hodinu

Doučování online

Online doučování

Online doučování je moderní způsob výuky, který umožňuje žákům učit se efektivně z pohodlí domova. Při doučování využíváme nejrůznější technologie. Na základě probírané látky a potřeb konkrétního žáka zvolíme vždy nejvhodnější metodu. Lekce probíhá formou videohovoru, během kterého může lektor využívat virtuální tabuli, snímání pracovní plochy externí kamerou nebo různé druhy interaktivních cvičení.

Výhody online doučování:

Gratulujeme!

Gratulujeme!

Přijímací zkoušky na střední školy jsou za námi a doučování Dohlavy a jeho tým vždy usměvavých lektorů gratuluje všem svým pražským žákům a studentům, kteří je úspěšně zvládli! Ani na chvíli jsme o vás nepochybovali, vždyť jste také na přípravných kurzech Dohlavy bojovali, snažili se zapamatovat i nemožné, přijít na kloub tajům matematiky i záludnostem českého jazyka, a právě díky vaší píli teď bude mít řada středních škol v Praze to štěstí mít vás mezi svými studenty! Jsme na vás pyšní a děkujeme za krásnou vizitku našim přípravným kurzům!

Doučování Dohlavy i náš tým skvělých lektorů přeje všem studentům moře štěstí, horu brilantních nápadů, nekonečnou zásobu energie, nulovou hladinu stresu a především stoprocentní úspěch u přijímacích zkoušek, které startují už zítra! Jsme přesvědčeni, že jsme všechny naše svěřence z Prahy i okolí parádně připravili na to, co je může u zkoušek čekat, a to jak prostřednictvím našich kurzů, tak i osobním doučováním s našimi usměvavými lektory. Držíme všem palce a nezapomeňte, že nejde o život!
Jaro je tu!

Jaro je tu!

První jarní den roku 2018 je tu a Doučování Dohlavy Vám přeje jen samé slunečné a usměvavé dny! Letošní zima byla ve znamení olympijských her, prezidentských voleb a i vydatné sněhové pokrývky, která se nás ani v Praze nějak nechce pustit. Ale věříme, že vědomosti nabyté doučováním s našimi kvalitními lektory Vám v hlavě nezamrzly! Pokud stejně jako my cítíte přicházející jarní nával energie, využijte ho třeba k zápisu na naše lekce doučování, k osvěžení zapomenutého, přiučení něčeho nového a získejte pro poslední tři školní měsíce pořádný vědomostní náskok!
Valentýn

Valentýn

Každý rok vypukne únorové šílenství všech zamilovaných. Všude kolem jen srdce, květiny, dárky a romantická vyznání. Ani doučování Dohlavy není ušetřeno, přestože s námi se můžeš učit s láskou po celý rok. Milujeme předávání znalostí, ostatní milují naše doučování v Praze a je tedy jen na tobě, kdy si domluvíš rande s některým z našich lektorů! A že to bude rande povedené - žádné trapné ticho, spousta nových vědomostí a domů rozhodně půjdeš se skvělým pocitem a ne se slzami v očích. Neváhej a přidej se!

Začátek nového roku je pro děti zároveň blížícím se zakončením prvního pololetí ve škole – tým DOHLAVY Vám přeje vše nejlepší v roce 2018 a mezi naše předsevzetí patří především pořádně zabrat a díky našemu doučování a kurzům připravit školáky na nadcházející písemné práce, provést je úspěšně uzavřením klasifikace a samozřejmě pomoci jim získat to nejlepší pololetní vysvědčení!

Předměty

Matematika
Potřebuje vaše dítě doučování matematiky? Zhoršený prospěch v matematice se dá často napravit individuálním výkladem a procvičováním ustálených matematických postupů. I nedostatek logického myšlení se dá vylepšovat pomocí různých zábavných úkolů. Dítě získá sebevědomí a matematika pro něj přestane být strašákem.
Český jazyk
Čeština má svá ustálená pravidla, ale přesto se děti neustále setkávají s mnoha výjimkami. Častějším procvičováním, pečlivějším výkladem významu slov, rozšiřováním slovní zásoby a například i s pomocí mnemotechnických pomůcek se čeština může stát zábavou.
Přírodopis
Pokud dítě „plave“ v tomto předmětu, je to spíš otázka jeho nepozornosti ve škole, nebo méně poutavého výkladu učitele. Probudit v dítěti kladný vztah k přírodě, naučit ho hledat souvislosti a pochopit přírodovědné třídění živé i neživé přírody by pro nás neměl být velký problém.
Vlastivěda
Historie i základy zeměpisu, které jsou hlavním obsahem vlastivědy na 1. stupni, jsou obvykle pro děti poutavým tématem. Zajímavým výkladem a nacházením souvislostí se většina dětí pro tento předmět nadchne. Praktické využití encyklopedií, hledání v mapách, čtení z historických knížek pro děti – to vše doučování ještě oživí.
Zeměpis, dějepis, občanská výchova
Toto jsou předměty, které se dají naučit, a dítě v nich může dobře prospívat. Chce to jen trochu času, trpělivosti a pravidelného opakování. Navíc se doučování těchto předmětů dá zpestřit pomocí vyhledávání v mapách a v encyklopediích nebo zajímavými ukázkami na internetu.
Cizí jazyk
Myslíte, že vaše dítě potřebuje doučování angličtiny nebo si osvojit jiný cizí jazyk? Nemáte takové znalosti v této oblasti, abyste svému dítěti pomohli? Nechte tento úkol na nás. Společně s vaším dítětem uděláme domácí úkoly, procvičíme gramatiku, poslech, konverzaci i psanou podobu slov.
Fyzika a chemie
Pokud jste již zapomněli něco z toho, co jste se ve škole učili vy, nechte tuto starost na nás. Fyzika se dá často vysvětlit zábavnou formou pomocí jednoduchých názorných příkladů. Vzorečky z obou vědních oborů jsou pak předmětem častého opakování a jejich praktického využití na příkladech ze života.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu