Vyberte si z on-line školy

Vyzkoušejte lekci zdarma

CO NABÍZÍME

PRO KOHO JSOU ON-LINE KURZY VHODNÉ

Kurzy jsou vhodné pro každého, kdo nemá čas nebo možnost docházet osobně na jakýkoliv živý kurz nebo doučování a potřebuje pomoci s vybraným předmětem.

JAK TO PROBÍHÁ

Stačí si vybrat ten správný kurz zde. Po nákupu dostanete přístup do vaší osobní zóny, kde naleznete všechny zakoupené lekce včetně on-line cvičení a výukových materiálů. Následně se můžete vzdělávat kdykoliv a kdekoliv až ze třech zařízení. Jednotlivá videa a cvičení můžete absolvovat kolikrát chcete. Stačí pouze připojení k internetu.

VYZKOUŠEJTE SI TO!

Projděte si lekci zdarma a sami si vyzkoušejte, jestli se Vám naše online kurzy líbí. Zpřístupníme vám jednu kompletní lekci z jakéhokoliv kurzu dle vašeho výběru, a to včetně všech videí, materiálů a interaktivních cvičení.

VÝHODY ON-LINE KURZŮ

On-line kurzy kdykoli ráno, o půlnoci, v pondělí i v neděli, prostě je to na vás
On-line kurzy kdekoli v posteli, na dovolené nebo třeba cestou do školy
Online kurzy kolikrát chcete něco vám uteklo nebo vám to stále úplně nejde?
Nevadí, pusťte si to znovu.

 

Tak k otevření škol od listopadu nedošlo. Jak to doma zvládáte? Válčíte s učivem i každodenními povinnostmi? Válčit nemusíte :-) Dohlavy to za Vás s vašimi dětmi dožene!

‼️DOHLAVY ONLINE‼️

NEJISTÁ DOBA⁉️ ZAVŘENÉ ŠKOLY⁉️ DOHLAVY s tím počítá a pomůže Vám👩‍🏫 PŘÍPRAVNÉ KURZY na přijímačky dokážeme okamžitě spustit v online z profesionálně vybaveného studia 🎬🎥 OSOBNÍ DOUČOVÁNÍ je možné měnit z osobního na online nebo zase zpět dle aktuální potřeby.🤩

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

Rezervace našich přípravných kurzů jsou v plném proudu. Letos jsme pro Vás v Praze už na čtyřech adresách a také nově v dalších městech: Říčany, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec. Svěřte přípravu na důležitou životní zkoušku do rukou profesionálů z Dohlavy a nemusíte se stresovat.

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přepadává vás nervozita❓ Necítíte se dostatečně připraveni❓ Rádi byste příklady ještě pořádně procvičili❓ Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, pak právě pro vás tu máme KURZ 2, který se zaměřuje na procvičování a řešení nejčastějších testových úloh. Zbývá už jen posledních pár volných židlí, tak neváhejte a sedněte si na tu vaši! Začínáme příští týden. Těším se na Vás. 

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz