Vyzkoušej
lekci
zdarma

Online kurzy

Online kurzy

Naše online kurzy

MATEMATIKA
  • přípravný kurz přijímacím zkouškám na SŠ
  • vhodný také jako zopakování látky základní školy
  • komplexní příprava na testy CERMAT
ČESKÝ JAZYK
  • přípravný kurz přijímacím zkouškám na SŠ
  • vhodný také jako zopakování látky základní školy
  • komplexní příprava na testy CERMAT
ANGLICKÝ JAZYK
  • kurz, který vás naučí vše, co se na základní škole budete potřebovat
  • můžete si vybrat z jednotlivých balíčků dle obtížnosti
  • vhodné také jako zopakování základů anglického jazyka, oživení slovní zásoby a nalezení sebejistoty v konverzaci

CO NABÍZÍME

PRO KOHO JSOU VIDEO KURZY VHODNÉ

Kurzy jsou vhodné pro každého, kdo nemá čas nebo možnost docházet osobně na jakýkoliv živý kurz nebo doučování a potřebuje pomoci s vybraným předmětem.

JAK TO PROBÍHÁ

Stačí si vybrat ten správný kurz zde. Po nákupu dostanete přístup do vaší osobní zóny, kde naleznete všechny zakoupené lekce včetně online cvičení a výukových materiálů. Následně se můžete vzdělávat kdykoliv a kdekoliv až ze třech zařízení. Jednotlivá videa a cvičení můžete absolvovat kolikrát chcete. Stačí pouze připojení k internetu.

VÝHODY VIDEO KURZŮ

Online kurzy kdykoli ráno, o půlnoci, v pondělí i v neděli, prostě je to na vás
Online kurzy kdekoli v posteli, na dovolené nebo třeba cestou do školy
Online kurzy kolikrát chcete něco vám uteklo nebo vám to stále úplně nejde?
Nevadí, pusťte si to znovu.

 

‼️DOHLAVY ONLINE‼️

NEJISTÁ DOBA⁉️ ZAVŘENÉ ŠKOLY⁉️ DOHLAVY s tím počítá a pomůže Vám👩‍🏫 PŘÍPRAVNÉ KURZY na přijímačky dokážeme okamžitě spustit v online z profesionálně vybaveného studia 🎬🎥 OSOBNÍ DOUČOVÁNÍ je možné měnit z osobního na online nebo zase zpět dle aktuální potřeby.🤩

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

Rezervace našich přípravných kurzů jsou v plném proudu. Letos jsme pro Vás v Praze už na čtyřech adresách a také nově v dalších městech: Říčany, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec. Svěřte přípravu na důležitou životní zkoušku do rukou profesionálů z Dohlavy a nemusíte se stresovat.

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přepadává vás nervozita❓ Necítíte se dostatečně připraveni❓ Rádi byste příklady ještě pořádně procvičili❓ Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, pak právě pro vás tu máme KURZ 2, který se zaměřuje na procvičování a řešení nejčastějších testových úloh. Zbývá už jen posledních pár volných židlí, tak neváhejte a sedněte si na tu vaši! Začínáme příští týden. Těším se na Vás. 

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Vánoce se již nezadržitelně blíží🎄☃️🕚. Nevíte si rady s dárkem pro vaši ratolest🎁? Nechcete dávat zbytečnosti? Dejte mu pod stromeček to nejcennější co může dostat - VĚDOMOSTI a SEBEJISTOTU🗣🧠👩‍🏫. Darujte přípravu na přijímací zkoušky! Kurz 2 je zaměřen na aplikaci a procvičování potřebných znalostí k úspěšnému složení přijímacích testů. Začínáme po jarních prázdninách‼️.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz