Doučování Dohlavy v Praze

Doučování žáků základních škol a příprava na přijímací zkoušky na SŠ

KURZY KURZY KURZY !!!

KURZY KURZY KURZY !!!

Už jste ve škole stihli schytat nějaké špatné známky? Snadná pomoc – nezoufejte a využijte nabídku posledních několika míst na naše přípravné kurzy na přijímací zkoušky pro střední školy a víceletá gymnázia!
To to letí!

To to letí!

První měsíc školy je už za námi a my hlásíme posledních pár míst v našich přípravných kurzech na přijímací zkoušky!!! Naši lektoři jsou připraveni s vámi vše zopakovat a díky nim se přijímaček rozhodně nemusíte bát! Využít můžete i služeb individuálního doučování – v každém případě s námi dostanete do hlavy vše, co potřebujete! 
Novinka! Přijímačky nanečisto!

Novinka! Přijímačky nanečisto!

V letošním školním roce jsme si pro vás připravili žhavou novinku!!! Představujeme vám novou službu týmu Dohlavy, kterou jsou PŘIJÍMAČKY NANEČISTO! Pro účastníky našich přípravných kurzů zaručíme zvýhodněnou cenu, ale i pro obyčejné smrtelníky je zajištěna jedna z nejlepších cenových nabídek v Praze! Přijímačky nanečisto budou probíhat již od listopadu, a to každý pátek v centru Prahy (Strossmayerovo náměstí). 
První školní den!

První školní den!

Hurá zpátky do lavic! Přejeme všem úspěšný první školní den, ale i celý nadcházející rok a nezapomeňte pro svou přípravu udělat všechno – kurzy na přijímačky už máme skoro plné! 
Poslední prázdninový týden

Poslední prázdninový týden

Před námi je poslední prázdninový týden, tak se blížící školou nenechte vynervovat, ulehčete si studium s naším osobním doučováním – jsme na vás nachystaní! Nezapomeňte si u nás zajistit svého lektora již na začátku školního roku, věřte nám, že jsou na roztrhání! 

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu