Kurzy
od
3500 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

PŘÍPRAVNÝ KURZ NA PŘIJIMACÍ ZKOUŠKY NA OSMILETÁ GYMNÁZIA

Nabízíme komplexní kurz, který připraví žáky k přijímací zkoušce na osmiletá gymnázia. Kurz vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou formou zopakují s žáky veškerou potřebnou látku ke zkoušce. Podstatná část kurzu je pak věnována modelovým úlohám a cvičením, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, nicméně tyto úlohy tvoří významnou část přijímací zkoušky. Snažíme se žákům co nejjednodušší formou podat v logicky navazujících blocích potřebné učivo s důrazem právě na tyto úlohy, jejichž zvládnutí je klíčové pro úspěšné absolvování přijímaček. Harmonogram kurzu tvoří dvanáct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme začátkem ledna a končíme těsně před přijímačkami. Je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů.

Co nabízíme:

Kdy a kde?

PoÚtStČtSoNe
15:20 - ČJ15:20 - M

Praha 2 – DOHLAVY – Neklanova 42 (mapa)

Nabídka kurzů:

MATEMATIKA - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

ČESKÝ JAZYK - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

MATEMATIKA + ČESKÝ JAZYK - 24 LEKCÍ - 6500 KČ

Přihlásit se do kurzu

 

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Vánoce se již nezadržitelně blíží🎄☃️🕚. Nevíte si rady s dárkem pro vaši ratolest🎁? Nechcete dávat zbytečnosti? Dejte mu pod stromeček to nejcennější co může dostat - VĚDOMOSTI a SEBEJISTOTU🗣🧠👩‍🏫. Darujte přípravu na přijímací zkoušky! Kurz 2 je zaměřen na aplikaci a procvičování potřebných znalostí k úspěšnému složení přijímacích testů. Začínáme po jarních prázdninách‼️.
Přípravné kurzy startují!

Přípravné kurzy startují!

V příštím týdnu startují naše přípravné kurzy – těšíme se na vás!!! Nervozitu nechte doma a dobrou náladu s sebou!
KURZY KURZY KURZY !!!

KURZY KURZY KURZY !!!

Už jste ve škole stihli schytat nějaké špatné známky? Snadná pomoc – nezoufejte a využijte nabídku posledních několika míst na naše přípravné kurzy na přijímací zkoušky pro střední školy a víceletá gymnázia!
To to letí!

To to letí!

První měsíc školy je už za námi a my hlásíme posledních pár míst v našich přípravných kurzech na přijímací zkoušky!!! Naši lektoři jsou připraveni s vámi vše zopakovat a díky nim se přijímaček rozhodně nemusíte bát! Využít můžete i služeb individuálního doučování – v každém případě s námi dostanete do hlavy vše, co potřebujete! 

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz