Kurzy
od
2700 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

PŘÍPRAVNÝ KURZ NA PŘIJIMACÍ ZKOUŠKY NA OSMILETÁ GYMNÁZIA

Nabízíme komplexní kurz, který připraví žáky k přijímací zkoušce na osmiletá gymnázia. Kurz vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou formou zopakují s žáky veškerou potřebnou látku ke zkoušce. Podstatná část kurzu je pak věnována modelovým úlohám a cvičením, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, nicméně tyto úlohy tvoří významnou část přijímací zkoušky. Snažíme se žákům co nejjednodušší formou podat v logicky navazujících blocích potřebné učivo s důrazem právě na tyto úlohy, jejichž zvládnutí je klíčové pro úspěšné absolvování přijímaček. Harmonogram kurzu tvoří dvanáct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme začátkem ledna a končíme těsně před přijímačkami. Je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů.

Co nabízíme:

Kdy a kde?

PoÚtStČtSoNe
15:00 - ČJ15:00 - M

Praha 2 – DOHLAVY – Neklanova 42 (mapa)

Nabídka kurzů:

MATEMATIKA - 12 LEKCÍ - 2700 KČ

Přihlásit se do kurzu

ČESKÝ JAZYK - 12 LEKCÍ - 2700 KČ

Přihlásit se do kurzu

MATEMATIKA + ČESKÝ JAZYK - 24 LEKCÍ - 5400 KČ

Přihlásit se do kurzu

 

Nový školní rok už běží - a co vy, zvládáte? Ať už máte první týden ve škole pohodu, nebo se to na vás valí ze všech stran a nevíte, jak se všechno naučit, nepropadejte zoufalství! Pro všechny z vás se u nás něco najde. Nabízíme individuální doučování ušité na míru vašim potřebám a současně jsme spustili přihlašování na přípravné kurzy, aby vás nemohly zaskočit ani přijímací zkoušky na střední školu. S námi to určitě zvládnete a proplujete do dalšího roku se ctí a úsměvem na rtech.

Z prázdnin už zbývá jen čtvrtina - určitě si je užíváte plnými doušky a nezahálíte, stejně tak jako my! Pilně pro vás připravujeme další kurzy, které budou probíhat ve zbrusu nových prostorách vybavených přímo na míru jak účastníkům kurzů, tak i všem ostatním, kteří využijí naše doučování. Moc se na vás těšíme a přejeme příjemný zbytek léta!
Práááázdniny!

Práááázdniny!

Konečně jsme se dočkali a prázdniny jsou tu! Za tým Dohlavy chceme především pogratulovat všem našim studentům ke skvělým výsledkům a pokroku, kterého doučováním dosáhli a který je vidět i na jejich vysvědčeních! Už se na vás v příštím školním roce moc těšíme a pilně připravujeme další zajímavé kurzy a i nějaké to překvapení - nejspíš nás po prázdninách najdete na nové adrese a ve zbrusu nových prostorách, tak si to určitě nenechte ujít! Přejeme vám krásné léto, spoustu nových zážitků a ahoj v září!
Gratulujeme!

Gratulujeme!

Přijímací zkoušky na střední školy jsou za námi a doučování Dohlavy a jeho tým vždy usměvavých lektorů gratuluje všem svým pražským žákům a studentům, kteří je úspěšně zvládli! Ani na chvíli jsme o vás nepochybovali, vždyť jste také na přípravných kurzech Dohlavy bojovali, snažili se zapamatovat i nemožné, přijít na kloub tajům matematiky i záludnostem českého jazyka, a právě díky vaší píli teď bude mít řada středních škol v Praze to štěstí mít vás mezi svými studenty! Jsme na vás pyšní a děkujeme za krásnou vizitku našim přípravným kurzům!

Doučování Dohlavy i náš tým skvělých lektorů přeje všem studentům moře štěstí, horu brilantních nápadů, nekonečnou zásobu energie, nulovou hladinu stresu a především stoprocentní úspěch u přijímacích zkoušek, které startují už zítra! Jsme přesvědčeni, že jsme všechny naše svěřence z Prahy i okolí parádně připravili na to, co je může u zkoušek čekat, a to jak prostřednictvím našich kurzů, tak i osobním doučováním s našimi usměvavými lektory. Držíme všem palce a nezapomeňte, že nejde o život!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz