Kurzy
od
3500 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

PŘÍPRAVNÝ KURZ NA PŘIJIMACÍ ZKOUŠKY NA ŠESTILETÁ GYMNÁZIA

Nabízíme komplexní kurz, který připraví žáky k přijímací zkoušce na šestiletá gymnázia. Kurz vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou formou zopakují s žáky veškerou ke zkoušce potřebnou látku. Podstatná část kurzu je pak věnována modelovým úlohám a cvičením, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, nicméně tyto úlohy tvoří podstatnou část zkoušky. Snažíme se žákům co nejjednodušší formou podat v logicky navazujících blocích potřebné učivo s důrazem právě na tyto úlohy, jejichž zvládnutí je klíčové pro úspěšné absolvování přijímaček. Harmonogram tvoří dvanáct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme začátkem ledna a končíme těsně před přijímačkami. Je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů.

Co nabízíme:

Kdy a kde?

PoÚtStČtSoNe
15:20 - ČJ15:20 - M

Praha 2 – DOHLAVY – Neklanova 42 (mapa)

Nabídka kurzů:

MATEMATIKA - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

ČESKÝ JAZYK - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

MATEMATIKA + ČESKÝ JAZYK - 24 LEKCÍ - 6500 KČ

Přihlásit se do kurzu

 

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přepadává vás nervozita❓ Necítíte se dostatečně připraveni❓ Rádi byste příklady ještě pořádně procvičili❓ Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, pak právě pro vás tu máme KURZ 2, který se zaměřuje na procvičování a řešení nejčastějších testových úloh. Zbývá už jen posledních pár volných židlí, tak neváhejte a sedněte si na tu vaši! Začínáme příští týden. Těším se na Vás. 
Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Vánoce se již nezadržitelně blíží🎄☃️🕚. Nevíte si rady s dárkem pro vaši ratolest🎁? Nechcete dávat zbytečnosti? Dejte mu pod stromeček to nejcennější co může dostat - VĚDOMOSTI a SEBEJISTOTU🗣🧠👩‍🏫. Darujte přípravu na přijímací zkoušky! Kurz 2 je zaměřen na aplikaci a procvičování potřebných znalostí k úspěšnému složení přijímacích testů. Začínáme po jarních prázdninách‼️.
Přípravné kurzy startují!

Přípravné kurzy startují!

V příštím týdnu startují naše přípravné kurzy – těšíme se na vás!!! Nervozitu nechte doma a dobrou náladu s sebou!
KURZY KURZY KURZY !!!

KURZY KURZY KURZY !!!

Už jste ve škole stihli schytat nějaké špatné známky? Snadná pomoc – nezoufejte a využijte nabídku posledních několika míst na naše přípravné kurzy na přijímací zkoušky pro střední školy a víceletá gymnázia!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu