Kurzy
od
3500 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

PŘÍPRAVNÝ KURZ NA PŘIJIMACÍ ZKOUŠKY NA ŠESTILETÁ GYMNÁZIA

Nabízíme komplexní kurz, který připraví žáky k přijímací zkoušce na šestiletá gymnázia. Kurz vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou formou zopakují s žáky veškerou ke zkoušce potřebnou látku. Podstatná část kurzu je pak věnována modelovým úlohám a cvičením, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, nicméně tyto úlohy tvoří podstatnou část zkoušky. Snažíme se žákům co nejjednodušší formou podat v logicky navazujících blocích potřebné učivo s důrazem právě na tyto úlohy, jejichž zvládnutí je klíčové pro úspěšné absolvování přijímaček. Harmonogram tvoří dvanáct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme začátkem ledna a končíme těsně před přijímačkami. Je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů.

Co nabízíme:

Kdy a kde?

PoÚtStČtSoNe
15:20 - ČJ15:20 - M

Praha 2 – DOHLAVY – Neklanova 42 (mapa)

Nabídka kurzů:

MATEMATIKA - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

ČESKÝ JAZYK - 12 LEKCÍ - 3500 KČ

Přihlásit se do kurzu

MATEMATIKA + ČESKÝ JAZYK - 24 LEKCÍ - 6500 KČ

Přihlásit se do kurzu

 

Prázdniny končí, blíží se škola!

Prázdniny končí, blíží se škola!

Tři čtvrtiny prázdnin jsou za námi a náš tým Dohlavy nezahálí a pilně se připravuje na nový školní rok. Nebuďte pozadu ani vy a přihlaste se už teď do našich přípravných kurzů! Kapacita se pomalu plní, věříme, že i letos zvládnete přijímačky na střední školy levou zadní! 

S nástupem nového roku se blíží také uzavření klasifikace a pololetní vysvědčení už je za rohem - nepropásněte možnost zlepšit si své známky, získat více jedniček a mít z krásného vysvědčení tu největší radost! Doučování Dohlavy je tu pro Vás a nabízí individuální doučování šité na míru potřebám Vašeho dítěte, ale i kvalitní přípravné kurzy. Kontaktujte nás a jedničky na sebe nenechají dlouho čekat!

Nový školní rok už běží - a co vy, zvládáte? Ať už máte první týden ve škole pohodu, nebo se to na vás valí ze všech stran a nevíte, jak se všechno naučit, nepropadejte zoufalství! Pro všechny z vás se u nás něco najde. Nabízíme individuální doučování ušité na míru vašim potřebám a současně jsme spustili přihlašování na přípravné kurzy, aby vás nemohly zaskočit ani přijímací zkoušky na střední školu. S námi to určitě zvládnete a proplujete do dalšího roku se ctí a úsměvem na rtech.

Z prázdnin už zbývá jen čtvrtina - určitě si je užíváte plnými doušky a nezahálíte, stejně tak jako my! Pilně pro vás připravujeme další kurzy, které budou probíhat ve zbrusu nových prostorách vybavených přímo na míru jak účastníkům kurzů, tak i všem ostatním, kteří využijí naše doučování. Moc se na vás těšíme a přejeme příjemný zbytek léta!
Práááázdniny!

Práááázdniny!

Konečně jsme se dočkali a prázdniny jsou tu! Za tým Dohlavy chceme především pogratulovat všem našim studentům ke skvělým výsledkům a pokroku, kterého doučováním dosáhli a který je vidět i na jejich vysvědčeních! Už se na vás v příštím školním roce moc těšíme a pilně připravujeme další zajímavé kurzy a i nějaké to překvapení - nejspíš nás po prázdninách najdete na nové adrese a ve zbrusu nových prostorách, tak si to určitě nenechte ujít! Přejeme vám krásné léto, spoustu nových zážitků a ahoj v září!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu