3500 Kč
za
týden

Příměstské tábory

Příměstské tábory

Příměstské tábory Příměstské tábory

Budou vaše děti přes léto v Praze a nechcete, aby jen seděly u počítače? Dostaňte je do přírody na čerstvý vzduch, kde stráví čas s novými kamarády, zažijí dobrodružství, budou se vzdělávat i sportovat!

PROČ NÁŠ TÁBOR

 • tábor je v přírodě, blízko lesa a přírodního parku
 • k dispozici dvě kryté sportovní haly
 • využití dvou venkovních víceúčelových hřišť
 • pohybové aktivity s programem (výlety, turistika, soutěže)
 • vzdělávání zábavnou formou
 • každodenní sportovní vyžití
 • aktivní mladí lektoři s dlouholetými zkušenostmi s dětmi
Příměstské tábory Příměstské tábory

Informace

Kde nás najdete?
ZŠ Na Beránku - Pertoldova 3373/51, 143 00 Praha 12-Modřany

Kdy se tábor koná?
1. termín: 15. - 19. července (každý den od 9:00 do 16:30)
2. Termín: 19. - 23. srpna (každý den od 9:00 do 16:30)

Kdo se může tábora zúčastnit?
Děti ve věku 8-13 let (kapacita jednoho termínu max. 20 dětí)

Kolik to bude stát?
3 500,- Kč za 5 dní

Co je v ceně tábora?
Celodenní program, sportovní vyžití i vzdělávání, teplý oběd, pitný režim

Příměstské tábory Příměstské tábory

Co tedy děti na našem táboře čeká?

Vzdělávací aktivity:

 • matematické hádanky
 • soutěže v přírodě
 • zábavná čeština
 • luštění šifer
 • kvízy a testy
 • práce s mapou
 • procvičování logiky
 • společenské hry
 • přesmyčky
 • poznávání přírody
 • hry na zlepšení paměti

Pohybové aktivity:

 • míčové hry
 • sportování v přírodě
 • bojovky a stopovačky
 • překážková dráha
 • stolní tenis
 • turistika
 • atletika (běh, hody apod.)
 • výlety

CHCI SE PŘIHLÁSIT

TÁBOROVÁ TÉMATA

Putování za Kamenem mudrců (15. - 19. července)
Vydáš se s námi překonávat překážky a najít bájný Kámen mudrců? Cestou musíme vyřešit logické hádanky, ukázat naši fyzickou sílu, výdrž a týmového ducha! Poznej nové kamarády a přidej se k naší výpravě!

Odhal nepřátelského špiona (19. - 23. srpna)
Pomůžeš nám najít stopy, které vedou k odhalení špiona? Budeme potřebovat tvoji bystrou mysl, rychlé reakce i nezlomnou odvahu! Společně toho darebáka dopadneme!

Příměstské tábory Příměstské tábory

NÁPLŇ TÁBORA

Dětský příměstský tábor Na Beránku se nachází v areálu pražské Základní školy Na Beránku, která je v bezprostřední blízkosti čisté přírody, lesa a přírodního parku Modřanská rokle s naučnou stezkou. Děti tak budou mít možnost trávit prázdniny v opravdu hezkém a čistém prostředí, a to i přesto, že budou stále v Praze. Nedaleké sportovní letiště Točná, okolí Libušského potoka i další zajímavosti budou cílem několika výletů. Velkou výhodu pak představuje samotné zázemí základní školy, která nám poskytne útočiště v případě nepřízně počasí – k dispozici máme dvě vnitřní tělocvičny, stejně tak jako dvě venkovní multifunkční hřiště.

V ceně tábora je každý den i kvalitní teplý oběd (polévka, hlavní jídlo a nápoj), který je podáván v blízké restauraci. Součástí celého dne je i zajištění dostatečného pitného režimu pro vaše děti.

Tábor se koná v určeném termínu každý den, a to vždy od 9 do 16 hodin.

Všichni naši lektoři, kteří tábor zajišťují, jsou mladí, aktivní, mají fantazii a spoustu skvělých nápadů, jak děti zabavit, ale i něco nového naučit. Všichni jsou také zvyklí na práci s dětmi, jsou zodpovědní, důsledně dbají na bezpečnost dětí a mají dlouholeté zkušenosti v oblasti doučování, hlídání či vzdělávání dětí. Nemusíte mít obavy, že by vaše dítě do kolektivu nezapadlo nebo se snad při některých aktivitách nudilo. Tábor je koncipován pro děti ve věku 8 až 13 let, a to tak, aby v každé aktivitě mohlo každé z dětí uplatnit své dovednosti a znalosti úměrně svému věku a současně se něco nového naučilo. Společnost Dohlavy s.r.o. je zejména zaměřena na individuální doučování a přípravné kurzy pro žáky základních škol, a proto i na táboře bude podstatná část programu vzdělávací – různé hry z českého jazyka, matematiky i získávání nových informací a poznatků z jiných předmětů budou dětem předkládány zábavnou formou v rámci celotáborové bojovky.

Děti tedy u nás čeká nejen zábava, vzdělávání, sport, výlety, noví kamarádi a skvělý kolektiv, ale také táborová hra, jejíž téma prostupuje celý program tábora a jsou na ni navázány všechny aktivity!

CHCI SE PŘIHLÁSIT
Příměstské tábory Příměstské tábory

 

S nástupem nového roku se blíží také uzavření klasifikace a pololetní vysvědčení už je za rohem - nepropásněte možnost zlepšit si své známky, získat více jedniček a mít z krásného vysvědčení tu největší radost! Doučování Dohlavy je tu pro Vás a nabízí individuální doučování šité na míru potřebám Vašeho dítěte, ale i kvalitní přípravné kurzy. Kontaktujte nás a jedničky na sebe nenechají dlouho čekat!

Nový školní rok už běží - a co vy, zvládáte? Ať už máte první týden ve škole pohodu, nebo se to na vás valí ze všech stran a nevíte, jak se všechno naučit, nepropadejte zoufalství! Pro všechny z vás se u nás něco najde. Nabízíme individuální doučování ušité na míru vašim potřebám a současně jsme spustili přihlašování na přípravné kurzy, aby vás nemohly zaskočit ani přijímací zkoušky na střední školu. S námi to určitě zvládnete a proplujete do dalšího roku se ctí a úsměvem na rtech.

Z prázdnin už zbývá jen čtvrtina - určitě si je užíváte plnými doušky a nezahálíte, stejně tak jako my! Pilně pro vás připravujeme další kurzy, které budou probíhat ve zbrusu nových prostorách vybavených přímo na míru jak účastníkům kurzů, tak i všem ostatním, kteří využijí naše doučování. Moc se na vás těšíme a přejeme příjemný zbytek léta!
Práááázdniny!

Práááázdniny!

Konečně jsme se dočkali a prázdniny jsou tu! Za tým Dohlavy chceme především pogratulovat všem našim studentům ke skvělým výsledkům a pokroku, kterého doučováním dosáhli a který je vidět i na jejich vysvědčeních! Už se na vás v příštím školním roce moc těšíme a pilně připravujeme další zajímavé kurzy a i nějaké to překvapení - nejspíš nás po prázdninách najdete na nové adrese a ve zbrusu nových prostorách, tak si to určitě nenechte ujít! Přejeme vám krásné léto, spoustu nových zážitků a ahoj v září!
Gratulujeme!

Gratulujeme!

Přijímací zkoušky na střední školy jsou za námi a doučování Dohlavy a jeho tým vždy usměvavých lektorů gratuluje všem svým pražským žákům a studentům, kteří je úspěšně zvládli! Ani na chvíli jsme o vás nepochybovali, vždyť jste také na přípravných kurzech Dohlavy bojovali, snažili se zapamatovat i nemožné, přijít na kloub tajům matematiky i záludnostem českého jazyka, a právě díky vaší píli teď bude mít řada středních škol v Praze to štěstí mít vás mezi svými studenty! Jsme na vás pyšní a děkujeme za krásnou vizitku našim přípravným kurzům!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu