O nás

Jsme tým, který se v oblasti doučování pohybuje už 10 let. Specializujeme se také na skupinovou přípravu žáků k přijímacím zkouškám na střední školy. Pro žáky 9. Tříd pořádáme také přijímačky nanečisto. Svoji práci děláme profesionálně a s nadšením. Naším cílem je pomoci co nejvíce dětem zažít úspěch ve škole. Ukázat jim, že učení nemusí být jen nuda a že s nově nabytým sebevědomím se mohou do školy dokonce i těšit. Náš tým tvoří několik desítek lektorů, kteří procházejí pravidelným školením s profesionálními pedagogy. S nimi pak proces doučování průběžně konzultují. Používáme různé vyučovací metody, které jsou vždy na míru ušity každému dítěti. Jsme si jisti, že s námi budete spokojeni a věříme, že vašemu dítěti pomůžeme dostat vědomosti .

Ing. Jiří Žežulka

Hlavní koordinátor doučování

S doučováním jsem začal na gymnáziu a věnuji se mu již více než deset let. Pomáhat studentům rozvíjet a upevňovat jejich vědomosti mě vždy bavilo a z jejich reakcí vím, že to přináší pozitivní výsledky. Věřím, že společně s Doucovani-dohlavy.cz dokážeme pomoci i vám.

Adéla Kořenková

Organizace doučování a administrativa

Nikdy jsem nevěřila, že mi práce může dělat takovou radost. Ale zpětná vazba od spokojených rodičů spolu se studijními úspěchy jejich dětí mi přináší tolik pozitivní energie, že o motivaci do další práce opravdu nemám nouzi. Hoďte své starosti na naši hlavu a využijte doučování Doucovani-dohlavy.cz.

Mgr. Kateřina Žežulková

Vedoucí pedagog

Ze své dlouholeté praxe ve školství vím, jak je pro rodiče náročné věnovat se po práci ještě domácí přípravě jejich dětí. Osvědčenou praxí je, že do vzdělávacího procesu dítěte vstoupí třetí osoba, která je pro ně lektorem i kamarádem zároveň. Pozitivním faktorem je zkušenost našich lektorů s výkladem a procvičením učiva ale i to, že mezi dítětem a doučujícím je menší věkový rozdíl, který podpoří vzájemné porozumění a účinnost spolupráce.

Netrapte se se svými dětmi při učení a domácí přípravě a přenechejte tyto starosti našim lektorům. Užijte si s dětmi hezké chvíle a na učení zavolejte nás.

Menu