O nás

Více než 10 let pomáháme žákům základních škol uspět u přijímacích zkoušek na střední školy a zlepšit jejich znalosti i prospěch. Naším cílem je pomoci co nejvíce dětem zažít úspěch ve škole. Ukázat jim, že učení nemusí být jen nuda a že s nově nabytým sebevědomím se mohou do školy dokonce i těšit. Náš tým tvoří několik desítek lektorů, kteří procházejí pravidelným školením s profesionálními pedagogy (lektory našich přípravných kurzů). Vždy používáme nejvhodnější vyučovací metody a zároveň klademe důraz na individuální přístup. Jsme si jisti, že s námi budete spokojeni a věříme, že vašemu dítěti pomůžeme získat potřebné vědomosti a zkušenosti.

Naše hlavní služby jsou:

ON-LINE ŠKOLA

  • Ucelená vzdělávací platforma
  • Kompletní výklad učiva dle osnov ZŠ
  • Zpětná vazba pro rodiče

Příprava na přijímací zkoušky

  • Skupinová příprava
  • On-line kurzy
  • Přijímačky nanečisto

Individuální doučování

  • Osobní
  • On-line
Jiří Žežulka

Ing. Jiří Žežulka

ZAKLADATEL

S doučováním jsem začal na gymnáziu a věnuji se mu již více než dvanáct let. Pomáhat studentům rozvíjet a upevňovat jejich vědomosti mě vždy bavilo a z jejich reakcí vím, že to přináší pozitivní výsledky. Z malé firmy na doučování jsme vybudovali společnost, která přináší moderní a inovativní způsoby předávání znalostí. Baví mě hledat způsoby, jak naše studenty nejlépe připravit na přijímací zkoušky a pomoci jim získat potřebné vědomosti. Věřím, že Dohlavy dokáže pomoci i vám.

 

Mgr. Barbora Vondrová

ORGANIZACE PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ A SPRÁVA ON-LINE ŠKOLY

Vyrůstala jsem v učitelské rodině a vzdělání je moje celoživotní hobby. Škola mě vždycky bavila, od mládí jsem doučovala cizince od dětí po jejich rodiče, po gymnáziu jsem několik let studovala zároveň dvě vysoké školy, a ačkoliv jsem dnes maminkou tří dětí, tak v této oblasti zůstávám aktivní i dál. Přístup Dohlavy ke konceptu vzdělávání mi dává smysl - je hravý, individuální, zajímavý, nikdy není nudný a především skutečně funguje. Tak pojďte do toho!

 

Mgr. JOHANA DMOCHOVSKÁ

ORGANIZACE OSOBNÍHO DOUČOVÁNÍ

Mým oborem je speciální pedagogika a diagnostika. V Dohlavy se věnuji přípravě a vzdělávání lektorů, kteří mají na starosti osobní doučování vašich dětí. Díky dlouholeté praxi ve školství vím, že vzdělávací systém je nastaven pro větší skupinu dětí ve třídě, a to ne každému dítěti vyhovuje. Individuální přístup, který u nás v Dohlavy najdete, je pro mne mnohem smysluplnější a dává dítěti větší prostor pro jeho potřeby a pocit sebevědomí ze získaných informací.

 

Ing. PŘEMYSL MIKA

ROZVOJ FIRMY A ORGANIZACE

Mám na starost rozšiřování působení Dohlavy po ČR a rozvoj on-line služeb. Dohlavy je můj srdeční projekt, kde mám příležitost zužitkovat své zkušenosti ve prospěch rozvoje dětí, včetně těch vlastních :) Mimo Dohlavy pracuji jako konzultant, trenér a školitel v oblasti řízení změn a inovací v nadnárodních společnostech.

 

Adéla Kořenková

ADMINISTRATIVA

Nikdy jsem nevěřila, že mi práce může dělat takovou radost. Ale zpětná vazba od spokojených rodičů spolu se studijními úspěchy jejich dětí mi přináší tolik pozitivní energie, že o motivaci do další práce opravdu nemám nouzi. Hoďte své starosti na naši hlavu a využijte doučování Doucovani-dohlavy.cz.

Mgr. Kateřina Žežulková

Vedoucí pedagog

Ze své dlouholeté praxe ve školství vím, jak je pro rodiče náročné věnovat se po práci ještě domácí přípravě jejich dětí. Osvědčenou praxí je, že do vzdělávacího procesu dítěte vstoupí třetí osoba, která je pro ně lektorem i kamarádem zároveň. Pozitivním faktorem je zkušenost našich lektorů s výkladem a procvičením učiva ale i to, že mezi dítětem a lektorem je menší věkový rozdíl, který podpoří vzájemné porozumění a účinnost spolupráce.

Netrapte se se svými dětmi při učení a domácí přípravě a přenechejte tyto starosti našim lektorům. Užijte si s dětmi hezké chvíle a na učení zavolejte nás.