230 Kč
za
hodinu

Osobní doučování

Jak to funguje

V případě zájmu o doučování stačí vyplnit formulář, který naleznete zde. Během následujících dvou pracovních dnů pro vás vybereme vhodného lektora. Předáme vám informace o lektorovi a ten si s vámi domluví první doučování. Při této návštěvě se lektor seznámí s dítětem a sestaví učební plán, který bude dítěti nejlépe vyhovovat. Lektor k vám dále bude pravidelně docházet tak, jak se domluvíte.

Valentýn

Valentýn

Každý rok vypukne únorové šílenství všech zamilovaných. Všude kolem jen srdce, květiny, dárky a romantická vyznání. Ani doučování Dohlavy není ušetřeno, přestože s námi se můžeš učit s láskou po celý rok. Milujeme předávání znalostí, ostatní milují naše doučování v Praze a je tedy jen na tobě, kdy si domluvíš rande s některým z našich lektorů! A že to bude rande povedené - žádné trapné ticho, spousta nových vědomostí a domů rozhodně půjdeš se skvělým pocitem a ne se slzami v očích. Neváhej a přidej se!

Začátek nového roku je pro děti zároveň blížícím se zakončením prvního pololetí ve škole – tým DOHLAVY Vám přeje vše nejlepší v roce 2018 a mezi naše předsevzetí patří především pořádně zabrat a díky našemu doučování a kurzům připravit školáky na nadcházející písemné práce, provést je úspěšně uzavřením klasifikace a samozřejmě pomoci jim získat to nejlepší pololetní vysvědčení!

Pokud Vaše děti v tomto školním roce čekají přijímací zkoušky na střední školy, je nejvyšší čas se rozhodnout, jak je na ně řádně připravit. V našich přípravných kurzech zbývají poslední místa a začínáme už za 10 dní, abychom vše do dubnových přijímacích zkoušek stihli. Naše přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy budou probíhat na Praze 4 a Praze 7. Mimo těchto kurzů nabízíme v Praze také osobní doučování, se kterým lze v případě nutnosti přípravné kurzy zkombinovat. Jednotné přijímací zkoušky na střední školy se konají v dubnu, naše přípravné kurzy probíhají od konce října do začátku února. Neváhejte a využijte služby doučování Dohlavy!
Přijímačky na SŠ

Přijímačky na SŠ

Od října pořádáme přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Žáky devátých ročníků uceleně/kompletně připravujeme na přijímací testy od společnosti CERMAT. Přípravné kurzy probíhají na Praze 7 a na Praze 4. Naše přípravné kurzy komplexně pokrývají veškerou potřebnou látku pro úspěšné absolvování přijímacích zkoušek na střední školy, přičemž se jedná o jedny z nejlevnějších kurzů v Praze. Více informací o našich přípravných kurzech na střední školy najdete v sekci "Přijímačky na SŠ".
SOUTĚŽ – VYHRAJ NÁŠ ŠLEHAČKOMET :-)

SOUTĚŽ – VYHRAJ NÁŠ ŠLEHAČKOMET :-)

Pojďte si s námi zasoutěžit a zpříjemněte si začátek nového školního roku. Na našich facebookových stránkách probíhá soutěž o zábavnou hru. Držíme palce. Váš tým Dohlavy

Předměty

Matematika
Potřebuje vaše dítě doučování matematiky? Zhoršený prospěch v matematice se dá často napravit individuálním výkladem a procvičováním ustálených matematických postupů. I nedostatek logického myšlení se dá vylepšovat pomocí různých zábavných úkolů. Dítě získá sebevědomí a matematika pro něj přestane být strašákem.
Český jazyk
Čeština má svá ustálená pravidla, ale přesto se děti neustále setkávají s mnoha výjimkami. Častějším procvičováním, pečlivějším výkladem významu slov, rozšiřováním slovní zásoby a například i s pomocí mnemotechnických pomůcek se čeština může stát zábavou.
Přírodopis
Pokud dítě „plave“ v tomto předmětu, je to spíš otázka jeho nepozornosti ve škole, nebo méně poutavého výkladu učitele. Probudit v dítěti kladný vztah k přírodě, naučit ho hledat souvislosti a pochopit přírodovědné třídění živé i neživé přírody by pro nás neměl být velký problém.
Vlastivěda
Historie i základy zeměpisu, které jsou hlavním obsahem vlastivědy na 1. stupni, jsou obvykle pro děti poutavým tématem. Zajímavým výkladem a nacházením souvislostí se většina dětí pro tento předmět nadchne. Praktické využití encyklopedií, hledání v mapách, čtení z historických knížek pro děti – to vše doučování ještě oživí.
Zeměpis, dějepis, občanská výchova
Toto jsou předměty, které se dají naučit, a dítě v nich může dobře prospívat. Chce to jen trochu času, trpělivosti a pravidelného opakování. Navíc se doučování těchto předmětů dá zpestřit pomocí vyhledávání v mapách a v encyklopediích nebo zajímavými ukázkami na internetu.
Cizí jazyk
Myslíte, že vaše dítě potřebuje doučování angličtiny nebo si osvojit jiný cizí jazyk? Nemáte takové znalosti v této oblasti, abyste svému dítěti pomohli? Nechte tento úkol na nás. Společně s vaším dítětem uděláme domácí úkoly, procvičíme gramatiku, poslech, konverzaci i psanou podobu slov.
Fyzika a chemie
Pokud jste již zapomněli něco z toho, co jste se ve škole učili vy, nechte tuto starost na nás. Fyzika se dá často vysvětlit zábavnou formou pomocí jednoduchých názorných příkladů. Vzorečky z obou vědních oborů jsou pak předmětem častého opakování a jejich praktického využití na příkladech ze života.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu