Přijímačky
od
350 Kč

Přijímačky nanečisto

 

DOHLAVY pořádá přijímací zkoušky nanečisto pro všechny žáky devátých tříd. Studenti mají možnost vyzkoušet si test z matematiky i českého jazyka ve stejných podmínkách, které na ně čekají u přijímacích zkoušek. Testy jsou připraveny a vyhodnocovány přesně dle metodiky společnosti Cermat, která má tvorbu přijímacích testů na starost.

Kdo jsme:

Jsme tým DOHLAVY, který se věnuje vzdělávání dětí na základních školách již 10 let. V posledních letech se specializujeme především na přípravu žáků k přijímacím zkouškám na střední školy. Lektoři našich kurzů a přijímaček nanečisto jsou mladí kvalifikovaní učitelé, které si pečlivě vybíráme tak, abychom zároveň udrželi vysokou kvalitu, přátelský přístup a dobrou atmosféru.

Co nabízíme:

PRO KOHO JSOU PŘIJÍMAČKY NANEČISTO VHODNÉ

Přijímačky nanečisto jsou vhodné pro všechny žáky 9. tříd, kteří mají v plánu pokračovat ve studiu na střední škole. Žáci si mohou vyzkoušet nefalšovanou zkouškovou atmosféru se vším všudy. Osvojí si zvládání stresu, práci pod časovým tlakem, vhodný postup vyplňování testu a mnoho dalšího. Naučí se také správně zacházet se záznamovým archem.

JAK TO PROBÍHÁ

Kdy a kde?

Vybrané pátky od 15:00 do 18:00 od listopadu až do přijímacích zkoušek / ONLINE.
Prezenčně: ZŠ STROSS - Strossmayerovo nám. 990/4, Praha 7 (mapa)
On-line: z pohodlí Vašeho domova

CENA

2 předměty (celá přijímací zkouška M + ČJ) - 600 Kč

Přihlásit

1 předmět (pouze M nebo ČJ) - 350 Kč

Přihlásit

ZRUŠENÍ REZERVACE TERMÍNU

V případě, že se student nemůže zúčastnit termínu přijímaček nanečisto, na který je přihlášen, je třeba emailem na adresu: prijimacky-nanecisto@dohlavy.cz rezervaci zrušit nejpozději den před termínem, na který je student přihlášen.

 

ČJ – 7 TŘÍDA JE ON-LINE!

UTEKLA VÁM SEDMIČKA? DOŽEŇTE JI U NÁS! ONLINE ŠKOLA

Školní rok 2021/2022

Nový školní rok klepe na dveře a my v Dohlavy jsme se na něj důkladně připravili! Můžete vyzkoušet naší novou ON-LINE ŠKOLU DOHLAVY a učit se jednoduše, nebo si vybrat osobní doučování s jedním z našich lektorů. Jestli Vás čekají přijímačky, tak pro Vás mámě opět nachystané naše přípravné kurzy, do kterých se již můžete přihlašovat. Nemůžete si vybrat? Stačí nám zavolat a my už Vám poradíme!

Tak k otevření škol od listopadu nedošlo. Jak to doma zvládáte? Válčíte s učivem i každodenními povinnostmi? Válčit nemusíte :-) Dohlavy to za Vás s vašimi dětmi dožene!

‼️DOHLAVY ONLINE‼️

NEJISTÁ DOBA⁉️ ZAVŘENÉ ŠKOLY⁉️ DOHLAVY s tím počítá a pomůže Vám👩‍🏫 PŘÍPRAVNÉ KURZY na přijímačky dokážeme okamžitě spustit v online z profesionálně vybaveného studia 🎬🎥 OSOBNÍ DOUČOVÁNÍ je možné měnit z osobního na online nebo zase zpět dle aktuální potřeby.🤩

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

Rezervace našich přípravných kurzů jsou v plném proudu. Letos jsme pro Vás v Praze už na čtyřech adresách a také nově v dalších městech: Říčany, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec. Svěřte přípravu na důležitou životní zkoušku do rukou profesionálů z Dohlavy a nemusíte se stresovat.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz