Přijímačky
od
350 Kč

Přijímačky nanečisto

 

DOHLAVY pořádá přijímací zkoušky nanečisto pro všechny žáky devátých tříd. Studenti mají možnost vyzkoušet si test z matematiky i českého jazyka ve stejných podmínkách, které na ně čekají u přijímacích zkoušek (časové limity, záznamové archy, povolené pomůcky). Testy jsou připraveny a vyhodnocovány přesně dle metodiky společnosti Cermat, která má tvorbu přijímacích testů na starost. V našich testech nenarazíte na věci, které se v u ostrých přijímaček neobjevují!

Kdo jsme:

Jsme tým DOHLAVY, který se věnuje vzdělávání dětí na základních školách více než 10 let. Specializujeme se především na přípravu žáků k přijímacím zkouškám na střední školy. Lektoři našich kurzů a přijímaček nanečisto jsou mladí kvalifikovaní učitelé, které si pečlivě vybíráme tak, abychom zároveň udrželi vysokou kvalitu, přátelský přístup a dobrou atmosféru.

Co nabízíme:

PRO KOHO JSOU PŘIJÍMAČKY NANEČISTO VHODNÉ

Přijímačky nanečisto jsou vhodné pro všechny žáky 9. tříd, kteří mají v plánu pokračovat ve studiu na střední škole. Žáci si mohou vyzkoušet nefalšovanou zkouškovou atmosféru se vším všudy. Osvojí si zvládání stresu, práci pod časovým tlakem, vhodný postup vyplňování testu a mnoho dalšího. Naučí se také správně zacházet se záznamovým archem.

JAK TO PROBÍHÁ

Kdy a kde?

Vybrané pátky od 15:00 do 17:45 od listopadu až do přijímacích zkoušek.
Prezenčně: ZŠ STROSS - Strossmayerovo nám. 990/4, Praha 7 (mapa)
On-line: z pohodlí Vašeho domova

CENA

2 předměty (celá přijímací zkouška M + ČJ) - 600 Kč

Přihlásit

1 předmět (pouze M nebo ČJ) - 350 Kč

Přihlásit

ZRUŠENÍ REZERVACE TERMÍNU

V případě, že se student nemůže zúčastnit termínu přijímaček nanečisto, na který je přihlášen, je třeba emailem na adresu: prijimacky-nanecisto@dohlavy.cz rezervaci zrušit nejpozději 24 hodin před termínem, na který je student přihlášen.

 

Kontakty


Telefon
+420 774 504 011

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
prijimacky-nanecisto@dohlavy.cz