Kurzy
od
1500 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

 

NEVÁHEJTE A ZAREZERVUJTE SI MÍSTO V NAŠICH PŘÍPRAVNÝCH KURZECH NA TENTO ŠKOLNÍ ROK. NAŠE KURZY ZAČÍNAJÍ 2.11.2020

 

Pro žáky devátých tříd nabízíme ve školním roce 2020/2021 dva typy kurzů (koncepce dle testů Cermat). Oba dva kurzy jsou zaměřeny na přípravu k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy. Kurzy vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou a srozumitelnou formou nejen vysvětlí, ale i procvičí veškerou látku, na kterou mohou žáci u přijímaček narazit. Zaměřujeme se především na modelové úlohy a cvičení, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, ale které tvoří značnou část přijímací zkoušky.

Co nabízíme:

Kurz 1

Tento kurz je zaměřený na vysvětlení a procvičení veškeré látky, která je součástí osnov na základních školách. Zvýšenou pozornost věnujeme zejména aplikaci těchto znalostí v úlohách, které se objevují v testech. Veškeré učivo žákům podáváme co nejjednodušší formou v logicky navazujících blocích. Kurz je vhodný pro žáky, kteří si potřebují utřídit a zopakovat látku základní školy, jež je klíčová pro úspěšné zvládnutí přijímacího řízení. Po absolvování kurzu budou vědět, co je u přijímaček čeká, a nic je u zkoušky nezaskočí. Harmonogram tvoří třináct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme v listopadu a končíme cca v polovině března. Lze jej kombinovat s Kurzem 2, přičemž je možnost navštěvovat pouze část zaměřenou na český jazyk nebo matematiku, či obě dvě části souběžně. Cena za KURZ 1 - M + ČJ je 6500 Kč. V případě přihlášení pouze na jeden předmět (M / ČJ) je kurzovné 3500 Kč.

Kurz 2

Tento kurz je zaměřený zejména na aplikaci a procvičování potřebných znalostí v modelových úlohách, které jsou v přijímacích testech nejčetnější. Kurz 2 je vhodný pro ty, kteří ve škole s češtinou či matematikou problémy nemají, nicméně chtějí testové podmínky poznat ještě před přijímačkami. Důraz zde klademe zejména na procvičování a řešení konkrétních testových úloh. Harmonogram tvoří pět devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme v polovině března a končíme těsně před přijímačkami. Stejně jako u Kurzu 1 je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů současně. Cena za KURZ 2 - M + ČJ je 2 700 Kč. Cena za jeden předmět (M / ČJ) je 1500 Kč.

COVID SCÉNÁŘ

V případě, že naše kurzy nebudou moci probíhat v klasické živé podobě (nouzový stav, nařízení vlády, uzavření škol apod.), máme připravený co nejkomplexnější online scénář. Tato forma výuky bude zahrnovat živé lekce v různých časech a dnech, ukládání videí do Vaší osobní zóny, možnost zpětné vazby v reálném čase během lekce, interaktivní cvičení v osobní zóně na procvičení probrané látky. Doufáme ovšem, že nic ze zmiňovaného nenastane a my budeme moci učit živě tak, jak to máme nejraději.

Kdy a kde?

PRAHA 2 - DOHLAVY – NEKLANOVA 42
ČJ – PO, ÚT – 17:00 – 18:30
M – ST, ČT – 17:00 – 18:30

PRAHA 7 - ZŠ STROSS – STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ 4,
ČJ – PO, ÚT, ST, ČT – 16:30 – 18:00
M – PO, ÚT, ST, ČT – 16:30 – 18:00

PRAHA 12 - ZŠ NA BERÁNKU – PERTOLDOVA 3373,
ČJ – SO – 10:50 – 12:20, NE – 15:00 – 16:30
M – SO – 9:00 – 10:30, NE – 16:50 – 18:20

PRAHA 14 – ZŠ VENCLÍKŮ – BŘÍ. VENCLÍKŮ 1140
ČJ – ST – 16:30 – 18:00
M – PO – 16:30 – 18:00

ŘÍČANY – ZŠ BEZRUČOVA – BEZRUČOVA 94
ČJ - PO - 16:00 - 17:30 a 17:30 - 19:00
M - ČT - 15:00 - 16:30 a 16:30 - 18:00

ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ

Další možnost, jak se připravit na přijímací zkoušky jsou naše online kurzy. Tato forma výuky se skládá z výukových videí a interaktivních testů, ve kterých si studenti právě nabité vědomosti mohou ihned otestovat. V kurzu žáky seznámíme s veškerou látkou, která se objevuje v testech u přijímacích zkoušek a samozřejmě se zaměříme na úlohy, které se objevují u přijímacích zkoušek. Více o online kurzech zde.

 

‼️DOHLAVY ONLINE‼️

NEJISTÁ DOBA⁉️ ZAVŘENÉ ŠKOLY⁉️ DOHLAVY s tím počítá a pomůže Vám👩‍🏫 PŘÍPRAVNÉ KURZY na přijímačky dokážeme okamžitě spustit v online z profesionálně vybaveného studia 🎬🎥 OSOBNÍ DOUČOVÁNÍ je možné měnit z osobního na online nebo zase zpět dle aktuální potřeby.🤩

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

Rezervace našich přípravných kurzů jsou v plném proudu. Letos jsme pro Vás v Praze už na čtyřech adresách a také nově v dalších městech: Říčany, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec. Svěřte přípravu na důležitou životní zkoušku do rukou profesionálů z Dohlavy a nemusíte se stresovat.

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přepadává vás nervozita❓ Necítíte se dostatečně připraveni❓ Rádi byste příklady ještě pořádně procvičili❓ Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, pak právě pro vás tu máme KURZ 2, který se zaměřuje na procvičování a řešení nejčastějších testových úloh. Zbývá už jen posledních pár volných židlí, tak neváhejte a sedněte si na tu vaši! Začínáme příští týden. Těším se na Vás. 

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Vánoce se již nezadržitelně blíží🎄☃️🕚. Nevíte si rady s dárkem pro vaši ratolest🎁? Nechcete dávat zbytečnosti? Dejte mu pod stromeček to nejcennější co může dostat - VĚDOMOSTI a SEBEJISTOTU🗣🧠👩‍🏫. Darujte přípravu na přijímací zkoušky! Kurz 2 je zaměřen na aplikaci a procvičování potřebných znalostí k úspěšnému složení přijímacích testů. Začínáme po jarních prázdninách‼️.

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz