Kurzy
od
1500 Kč

Příprava na přijímací řízení na střední školu

 

JIŽ NYNÍ SI MŮŽETE NEZÁVAZNĚ ZAREZERVOVAT MÍSTO V NAŠICH KURZECH NA PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK. JAKMILE BUDOU OFICIÁLNĚ VYPSANÉ TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH KURZŮ, REZERVACI S VÁMI DOKONČÍME.

 

Pro žáky devátých tříd nabízíme ve školním roce 2020/2021 dva typy kurzů (koncepce dle testů Cermat). Oba dva kurzy jsou zaměřeny na přípravu k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy. Kurzy vedou zkušení lektoři s praxí, kteří přátelskou a srozumitelnou formou nejen vysvětlí, ale i procvičí veškerou látku, na kterou mohou žáci u přijímaček narazit. Zaměřujeme se především na modelové úlohy a cvičení, se kterými se žáci na základní škole setkávají jen zřídka, ale které tvoří značnou část přijímací zkoušky.

Co nabízíme:

Kurz 1

Tento kurz je zaměřený na vysvětlení a procvičení veškeré látky, která je součástí osnov na základních školách. Zvýšenou pozornost věnujeme zejména aplikaci těchto znalostí v úlohách, které se objevují v testech. Veškeré učivo žákům podáváme co nejjednodušší formou v logicky navazujících blocích. Kurz je vhodný pro žáky, kteří si potřebují utřídit a zopakovat látku základní školy, jež je klíčová pro úspěšné zvládnutí přijímacího řízení. Po absolvování kurzu budou vědět, co je u přijímaček čeká, a nic je u zkoušky nezaskočí. Harmonogram tvoří třináct devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme v listopadu a končíme cca v polovině března. Lze jej kombinovat s Kurzem 2, přičemž je možnost navštěvovat pouze část zaměřenou na český jazyk nebo matematiku, či obě dvě části souběžně. Cena za KURZ 1 - M + ČJ je 6500 Kč. V případě přihlášení pouze na jeden předmět (M / ČJ) je kurzovné 3500 Kč.

Kurz 2

Tento kurz je zaměřený zejména na aplikaci a procvičování potřebných znalostí v modelových úlohách, které jsou v přijímacích testech nejčetnější. Kurz 2 je vhodný pro ty, kteří ve škole s češtinou či matematikou problémy nemají, nicméně chtějí testové podmínky poznat ještě před přijímačkami. Důraz zde klademe zejména na procvičování a řešení konkrétních testových úloh. Harmonogram tvoří pět devadesátiminutových lekcí (jedna lekce týdně) pro každý předmět; začínáme v polovině března a končíme těsně před přijímačkami. Stejně jako u Kurzu 1 je možné účastnit se pouze lekcí českého jazyka nebo matematiky, či lekcí z obou dvou předmětů současně. Cena za KURZ 2 - M + ČJ je 2 700 Kč. Cena za jeden předmět (M / ČJ) je 1500 Kč.

COVID SCÉNÁŘ

V případě, že naše kurzy nebudou moci probíhat v klasické živé podobě (nouzový stav, nařízení vlády, uzavření škol apod.), máme připravený co nejkomplexnější online scénář. Tato forma výuky bude zahrnovat živé lekce v různých časech a dnech, ukládání videí do Vaší osobní zóny, možnost zpětné vazby v reálném čase během lekce, interaktivní cvičení v osobní zóně na procvičení probrané látky. Doufáme ovšem, že nic ze zmiňovaného nenastane a my budeme moci učit živě tak, jak to máme nejraději.

Kdy a kde?

PRAHA 2 - DOHLAVY – NEKLANOVA 42
ČJ – PO, ÚT – 17:00 – 18:30
M – ST, ČT – 17:00 – 18:30

PRAHA 7 - ZŠ STROSS – STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ 4,
ČJ – PO, ÚT, ST, ČT – 16:30 – 18:00
M – PO, ÚT, ST, ČT – 16:30 – 18:00

PRAHA 12 - ZŠ NA BERÁNKU – PERTOLDOVA 3373,
ČJ – SO – 10:50 – 12:20, NE – 15:00 – 16:30
M – SO – 9:00 – 10:30, NE – 16:50 – 18:20

PRAHA 14 – ZŠ VENCLÍKŮ – BŘÍ. VENCLÍKŮ 1140
ČJ – ST – 16:30 – 18:00*
M – PO – 16:30 – 18:00*

ŘÍČANY – ZŠ BEZRUČOVA – BEZRUČOVA 94
ČJ - PO - 16:00 - 17:30 a 17:30 - 19:00
M - ČT - 15:00 - 16:30 a 16:30 - 18:00

*(tyto časy jsou předpokládané a mohou být upraveny, pro bližší info nás kontaktujte)

ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ

Další možnost, jak se připravit na přijímací zkoušky jsou naše online kurzy. Tato forma výuky se skládá z výukových videí a interaktivních testů, ve kterých si studenti právě nabité vědomosti mohou ihned otestovat. V kurzu žáky seznámíme s veškerou látkou, která se objevuje v testech u přijímacích zkoušek a samozřejmě se zaměříme na úlohy, které se objevují u přijímacích zkoušek. Více o online kurzech zde.

 

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

REZERVACE KURZŮ JIŽ PROBÍHÁ

Rezervace našich přípravných kurzů jsou v plném proudu. Letos jsme pro Vás v Praze už na čtyřech adresách a také nově v dalších městech: Říčany, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec. Svěřte přípravu na důležitou životní zkoušku do rukou profesionálů z Dohlavy a nemusíte se stresovat.
Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přijímací zkoušky se nezadržitelně blíží…

Přepadává vás nervozita❓ Necítíte se dostatečně připraveni❓ Rádi byste příklady ještě pořádně procvičili❓ Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, pak právě pro vás tu máme KURZ 2, který se zaměřuje na procvičování a řešení nejčastějších testových úloh. Zbývá už jen posledních pár volných židlí, tak neváhejte a sedněte si na tu vaši! Začínáme příští týden. Těším se na Vás. 
Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy!

Přijímací zkoušky na střední školy se blíží. Nestihli jste absolvovat žádný přípravný kurz a všude je již plno? Zkuste náš intenzivní přípravný Kurz 2, který začíná začátkem března a vyzrajte s námi na přijímačky!!! Těšíme se na Vás.

Vánoce se již nezadržitelně blíží🎄☃️🕚. Nevíte si rady s dárkem pro vaši ratolest🎁? Nechcete dávat zbytečnosti? Dejte mu pod stromeček to nejcennější co může dostat - VĚDOMOSTI a SEBEJISTOTU🗣🧠👩‍🏫. Darujte přípravu na přijímací zkoušky! Kurz 2 je zaměřen na aplikaci a procvičování potřebných znalostí k úspěšnému složení přijímacích testů. Začínáme po jarních prázdninách‼️.
Přípravné kurzy startují!

Přípravné kurzy startují!

V příštím týdnu startují naše přípravné kurzy – těšíme se na vás!!! Nervozitu nechte doma a dobrou náladu s sebou!

Kontakty


Telefon
+420 775 919 901

Instagram
Dohlavy

Facebook
Dohlavy

E-mail
info@dohlavy.cz
Menu